Заходи з нагоди Дня захисника України,75-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва, які відбудуться на території Сколівського району 14–15 жовтня 2017 року

14 жовтня:

об 11.00 год. -  традиційне урочисте  сходження до могили воїнів ОУН-УПА на г.Альтана (покладання квітів, поминальна панахида, пам'ятне віче за участю народного ансамблю пісні і танцю “Бойківщина”).  Збір о 10.30 год. на майдані Незалежності м.Сколе;

о  17.00 год. -  урочисті заходи з нагоди 10-річчя облаштування  статуї Пресвятої Діви Марії та ангелів (перехрестя вулиць Стуса та Гайдамацької м. Сколе): «Неустанний твій Покров, поміч дати все готов…Радуйся, Маріє!» (за ініціативи  районного   об’єднання власників агроосель «Бойківська хата»).

15 жовтня:

о 12.00 год. - відкриття Меморіального комплексу полеглим січовикам Карпатської України на  Верецькому перевалі (с.Климець);

о 15.00 год. - біля РНД “Бескид” м. Сколе  -  Фестиваль стрілецько-повстанської звитяги “Пісні перемоги”.  В програмі Фестивалю  виступи:  -    кращих колективів художньої самодіяльності Сколівщини,   -  переможців  районного етапу 18 Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», -  гурту “Карпати”  Спілки  ветеранів АТО Сколівщини, -   тріо  “Глорія”.  В рамках Фестивалю планується:   -  відтворення бою; - виставка зброї; - виставка-діалог “УПА -  непереможна й легендарна”;  - виставка дитячих робіт  декоративно-ужиткового мистецтва;  - демонстрація фільму “Нескорені”; - частування стравами  польової  кухні: кулішем, баношем,   картоплею по-партизанськи.