До відома громадськості!

Сколівська районна рада проводить прийом документів для присвоєння звання «Почесний громадянин Сколівського району» у 2018 році.

Відповідно до рішення Сколівської районної ради №203 від 26 березня 2012 р. «Про відзнаку Сколівської районної ради — звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєння звання приурочується щорічно до Дня Незалежності України. Висунення кандидатур здійснюється гласно за ініціативою місцевих органів самоврядування та виконавчої влади, трудових колективів підприємств, установ та організацій, незалежно від їх адміністративного підпорядкування і форм власності, політичних партій, громадських організацій тощо, відповідно до Положення про відзнаку районної ради — звання «Почесний громадянин Сколівського району».

Відповідно до рішення Сколівської районної ради № 314 від 20.07. 2017 р. «Про внесення змін в рішення  Сколівської районної ради № 203 від 26 березня 2012 р. «Про відзнаку Сколівської районної ради – Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєння звання «Почесний громадянин Сколівського району» відбувається в таких номінаціях:

- видатні заслуги у національно-визвольних змаганнях,

- особиста мужність та героїзм, проявлені під час виконання службового та громадянського обов’язку,

- значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району,

- значний особистий внесок у розвиток освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та піднесення духовності на Сколівщині,

- значні заслуги в політичній та громадській діяльності, в піднесенні авторитету району на державному та міжнародному рівнях.

Звання присвоюється не більше як одній особі в кожній номінації.