19 КВІТНЯ 2018 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ХХІІІ СЕСІЯ СКОЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Сколівська районна рада повідомляє населення району про те, що 19 квітня поточного року відбудеться ХХІІІ сесія Сколівської районної ради з наступним порядком денним:

1. Про виконання Програми соціально-економічного  та  культурного розвитку Сколівського району за 2017 рік.
  2. Про затвердження  Програми соціально-економічного  та  культурного розвитку Сколівського району на 2018 рік.
  3. Про виконання районного бюджету Сколівського району за І-й квартал 2018р.
  4. Про внесення змін в обсяг районного бюджету Сколівського району на 2018 рік.
  5. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації
  6. Про договори на міжбюджетні трансферти.
  7. Про стан дорожньої мережі та її утримання у весняно-літній період.
  8. Про роботу управління соціального захисту в тому числі Сколівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2017 р.
  9. Про стан електромереж району та перспективи їх розвитку в 2018 році.
  10. Різне.

Сесія розпочне свою роботу об 11:00 год. в сесійному залі райдержадміністрації.