Міжнародна конференція «ЄВРОПЕЙСЬКА СПІВПРАЦЯ: ЛЬВІВ –СКОЛЕ – БИДГОЩ. НАУКА – САМОВРЯДУВАННЯ – БІЗНЕС»

6 червня 2018 р. у місті Сколе відбудеться ІІ міжнародна конференція «ЄВРОПЕЙСЬКА СПІВПРАЦЯ: ЛЬВІВ –СКОЛЕ – БИДГОЩ. НАУКА – САМОВРЯДУВАННЯ – БІЗНЕС».

Поч. о 10.00 год. у приміщенні РНД "Бескид" м.Сколе.

Тематичні панелі:

1.	Обмін досвідом органів місцевого самоврядування в контексті ідеї самоврядування в Європейському Союзі. Підприємництво та можливості для розвитку міжнародного бізнесу.
Координатори: Криштоф Сікора, Світлана Кашуба
Юрій Допілко, Олексій Докучаєв, Ігор Охріменко, Григорій Монастирський, Ольга Іляш, Фірма HANPLAST, Firma GOTOWSKI, GMP – C  Sp. z o.o. / AFORE, ASUN Sp. z o.o., SOLAR ENERGIA Sp. z o.o., TOKMAK SOLAR ENERGY Sp. z o.o.

2.	Застосування європейських стандартів в освіті польських та українських студентів. Управління культурною спадщиною.
Координатори: Марек Хамот, Мажена Собчак-Міхаловська
Ольга Анісімович-Шевчук, Роман Берест, Олег Скаско, Марта Іпчинська, Халіна Іпчинська, Януш Медонь, Ханна Тереза Медонь, Марек Богуш, Катерина Шпиталенко

3.	Системи інформаційних технологій у туристичному бізнесі.Використання Центру в Сколе для навчання в кулінарній і туристичній сфері.
Координатори: Роберт Брудніцкі, Володимир Ткаченко
Андрій Єрохін, Пьотр Шиманскі, Малгожата Шиманська, Яцек Господарчик, Адріана Бартніцка

Організатор конференції Університет Економіки в м.Бидгощі (Польща).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.