На Верецькому перевалі вшанували січовиків Карпатської України

18 березня, на Верецькому перевалі   відбулись пам'ятні заходи, приурочені  79-ій річниці проголошення Карпатської України та  вшануванню пам'яті  карпатських січовиків.

Участь  в заходах взяли  голова  Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради  Олександр Ганущин, очільники Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та Тернопільської облради Віктор Овчарук, голова Сколівської районної ради Микола Романишин, перший заступник голови  Сколівської райдержадміністрації Ярослав Лепісевич, депутати Львівської обласної ради,  делегації  районів Львівщини на чолі з керівництвом,  військові, молодіжні  патріотичні організації, громадськість.

Учасники урочистостей поклали квіти та запалили лампадки до могил січовиків Карпатської України.Спільною молитвою  пом'янули  січовиків Карпатської України  під час панахиди, яку відслужив о.Любомир Сапринюк.

Опісля відбулось скорботне віче, під час якого  виступили: голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської облради Олександр Ганущин, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та голова  Тернопільської облради Віктор Овчарук.