Присвоєно звання "Почесний громадянин Сколівського району"

Керуючись Положенням про відзнаку районної ради -  звання «Почесний громадянин Сколівського району», ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», висновком депутатської комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, молоді, спорту, історичної пам’яті та співпраці з засобами масової інформації Сколівської районної ради, розглянувши подання Сколівського районного братства ОУН-УПА, Спілки українських політичних в’язнів Сколівського району, громадської організації «Сколівщина», Спортивної громадської організації "Федерація гірськолижного спорту Сколівщини",  враховуючи особливі заслуги осіб, які претендують на звання «Почесний громадянин Сколівського району», перед Сколівщиною, Сколівська районна радап рисвоїла звання «Почесний громадянин Сколівського району»:

• видатному керівному діячу організації Українських Націоналістів, уродженцю с.Побук Андрію Андрійовичу Шукатці (посмертно) у номінації видатні заслуги у національно-визвольних змаганнях;
  • члену ОУН – УПА, політв’язню польських тюрем, уродженцю смт В.Синьовидне Григорію Андрійовичу Дулину (посмертно) у номінації особиста мужність та героїзм, проявлені під час виконання службового та громадянського обов’язку;
  • відомому меценату та інвестору у туристичній, будівельній, сільськогосподарській галузі, генеральному директору ДП «Плай», уродженцю с. Козьова Михайлу Івановичу Ватаговичу у номінації значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району ;
  • відомому гірськолижнику, багаторазовому переможцю та призеру вітчизняних та міжнародних змагань, інструктору-методисту, колишньому директору Дитячо-юнацької спортивної школи Сколівського району, уродженцю та жителю м.Сколе Володимиру Любомировичу Комарницькому у номінації значний особистий внесок у розвиток освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та піднесення духовності на Сколівщині;
  • видатному ученому, класику української фольклористики, літературознавцю, етнографу, провідному науковому співробітнику, доктору філологічних наук, професору, академіку, заслуженому діячу науки і техніки України,  уродженцю с. Корчин Роману Федоровичу Кирчіву (посмертно) у номінації значні заслуги в політичній та громадській діяльності, в піднесенні авторитету району на державному та міжнародному рівнях.