XIV сесія від 20.04.2017 р.

Рішення № 251 "Про порядок денний XIV-ої сесії Сколівської районної ради"

Результати поіменного голосування

Рішення № 252 "Про виконання  районного бюджету Сколівського району за І квартал  2017 року"

Результати поіменного голосування

Рішення № 253 "Про уточнення районного бюджету Сколівського району на 2017 рік"

Результати поіменного голосування

Рішення № 254 "Про спрямування  залишку коштів загального фонду освітньої субвенції, що склався станом на 1 січня 2017 року"

Результати поіменного голосування

Рішення № 255 "Про внесення змін в обсяг районного бюджету Сколівського району на 2017 рік"

Результати поіменного голосування

Рішення № 256 "Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації"

Результати поіменного голосування

Рішення № 257 "Про договори на міжбюджетні трансферти"

Результати поіменного голосування

Рішення № 258 "Про внесення змін  до районної Програми підтримки громадських ініціатив Сколівщини, затвердженої рішенням ХІІІ-ої сесії №235 від 16.02.2017р."

Результати поіменного голосування

Рішення № 259 "Про внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади Сколівського району на 2017 рік затвердженої на 13-ій сесії  16.02.2017р."

Результати поіменного голосування

Рішення № 260 "Про надання матеріальної допомоги"

Результати поіменного голосування

Рішення № 261 "Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сколівського району на 2017р."

Результати поіменного голосування

Рішення № 262 "Про роботу управління соціального захисту в тому числі Сколівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2016р."

Результати поіменного голосування

Рішення № 263 "Про затвердження Програми пільгового проїзду окремих категорій громадян у Сколівському районі на 2017р."

Результати поіменного голосування

Рішення № 264 "Про стан електромереж району та перспективи розвитку в 2017 році"

Результати поіменного голосування

Рішення № 265 "Про стан дорожньої мережі та її утримання в весняно-літній період"

Результати поіменного голосування

Рішення № 266 "Про роботу мисливських господарств району"

Результати поіменного голосування

Рішення № 267 "Про створення відокремленого структурного підрозділу КЗ СРР «Сколівська ЦРЛ» «Лікарська амбулаторія загальної практики сімейної  медицини смт. Славське» та відокремленого структурного підрозділу КЗ СРР «Сколівська ЦРЛ» «Лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини м.Сколе»

Результати поіменного голосування

Рішення № 268 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею – 1,0149 га, що передається у користування ТзОВ «ГК «ВОЛОСЯНКА», які розташовані на території Волосянківської  сільської ради"

Результати поіменного голосування

Рішення № 269 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 2,7868 га, що знаходиться у власності ТзОВ «ГК «ВОЛОСЯНКА», яка розташована на території Волосянківської  сільської ради"

Результати поіменного голосування

Рішення № 270 "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею – 0,0016 га, що передається у користування ТзОВ «ГК «ВОЛОСЯНКА», яка розташована на території  Волосянківської  сільської ради"

Результати поіменного голосування

Рішення № 271 "Про погодження отримання спеціального дозволу на користування надрами Публічному акціонерному

товариству «Укргазвидобування» (Сможенська площа)"

Результати поіменного голосування

Рішення № 272 "Про затвердження складу комісії Сколівської районної ради з питань поновлення прав реабілітованих"

Результати поіменного голосування

Рішення " 273 "Про підтримку звернення Львівської обласної ради, прийняте на 6-ій сесії від 07.03 2017р.​ «Про звернення Львівської обласної ради»

Результати поіменного голосування

Рішення № 274 "Про доповнення додатку до рішення районної ради №242 від 16.02.2017р. «Про затвердження Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району, що може бути передане в оренду в 2017р.»

Результати поіменного голосування

Рішення № 275 "Про затвердження Програми надання підтримки особам з особливими потребами, які навчаються в інклюзивних класах (групах)загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Сколівського району на 2017 рік"

Результати поіменного голосування

Рішення № 276 "Про затвердження Програми організації харчування дітей загальноосвітніх навчальних закладів