Андрій Харитонович Ткачик

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 984 від 20.08. 2020 р.

Андрій Харитонович Ткачик  - учасник АТО, громадський діяч, сільський голова с. Тухля, житель с. Тухля.

Народився 28.11.1960 р. у с. Нижня Рожанка. У 1985 році закінчив Кременецький лісотехнічний технікум, у 1989 – Львівський лісотехнічний інститут. Працював лісничим Верхнячківського лісництва Славського лісового господарства, директором мисливського господарства «Едельвейс», з жовтня 2015 року – сільський голова с. Тухля.

Активний член комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля», яке проводить пошук, дослідження, ексгумацію та перепоховання осіб, які загинули внаслідок депортацій, політичнийх репресій та воєн, впорядкування і збереження поховань і меморіальних цвинтарів, наукове вивчення історичних подій, дослідження ходу бойових операцій і місць боїв Першої та Другої вітових воєн. Член резерву дивізії «Галичина», засновник та директор Історико-краєзнавчого музею Героїв Маківки, член історико-просвітницького товариства «Маківка- Броди».

Учасник АТО та революції Гідності. За проявлену мужність і героїзм відзначений державними нагородами та іншими відзнаками.