Ігор Матвійович ІВАНИЩІВ

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 141 від 09 серпня 2016 р.

Ігор Матвійович ІВАНИЩІВ – учасник Революції Гідності, учасник АТО.

Народився 7 лютого 1969 року в селі Нижня Рожанка. Закінчив Стрийське ПТУ. Служив в армії. Займався підприємницькою діяльністю. Обирався депутатом сільської ради. У 2004 році — активний учасник Помаранчевої революції. Брав участь у подіях на Євромайдані в Києві, які переросли у Революцію Гідності, де отримав поранення. Коли ДУК «Правий сектор» оголосив мобілізацію патріотів на боротьбу з російськими окупантами, без вагань став на захист рідної землі. Перебував у «гарячих точках» АТО — Кураховому, Пісках, Спартаку неподалік Донецького аеропорту, де отримав друге поранення. Нагороджений медаллю «За оборону Донбасу», відзнакою «За заслуги», медаллю УПЦ КП «За жертовність та любов до України». З 2016 року перебував у лавах Української добровольчої армії (УДА) — військовому формуванні добровольців, утвореному в рамках Національного руху «Державницька ініціатива Дмитра Яроша» (Національний рух «ДІЯ»).