Іванна Мар’янівна Русин

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 984 від 20.08. 2020 р.

Іванна Мар’янівна Русин – відома журналістка, член Спілки журналістів України та Спілки краєзнавців України, багаторічний редактор народної газети Сколівщини «Бойківська думка», громадський діяч.

Народилася 17 березня 1968 року в  м. Сколе. Закінчила із золотою медаллю Сколівську середню школу. Випускниця факультету журналістики Львівського Національного університету імені Івана Франка. Була багаторічною керівницею редакції районної газети, яка після роздержавлення трансформувалася у Інформаційно-просвітницький медіа-центр "Бойківська думка". Член Національної спілки журналістів України з 2001 року, секретаріату Львівської обласної організації НСЖУ, заступник голови Львівської профспілкової організації "Медіапрофспілки Львівщини", редактор "Профспілкового вісника", інформаційно-просвітницького медіа-центру "Бойківська думка", дикторка та режисерка Сколівського ФМ-радіо, член Спілки краєзнавців України.

Відома своєю принциповою позицією з відстоювання інтересів мешканців Бойківського краю та резонансними публікаціями. Іванна Русин активно проявляла журналістську солідарність, особливо підтримуючи колег з локальних ЗМІ. Останнім часом об'єднувала колег із невеликих газет Львівщини у протестах проти законопроекту "Про медіа", який посилює державне регулювання преси.

«Бойківська Думка» під її керівництвом удостоєна багатьох перемог у професійних конкурсах. Одна із значимих заслуг Іванни Мар'янівни, якій вона щиро раділа - це започаткування  ФМ-радіостанції з позивними "Сколівські Бескиди", створеної на базі ПП "ІПМЦ "Бойківська думка".

Іванна Русин була талановитим керівником, відмінним журналістом, добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником,  професіоналом своєї справи.

Померла від важкої недуги на 53-у році життя 5 серпня 2020 року.