Корнель ВІЛЬШИНСЬКИЙ

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 605 від 20 серпня 2015 р. (посмертно).

Корнель ВІЛЬШИНСЬКИЙ - борець за незалежність та волю нашої держави,  районний провідник Юнацтва ОУН Сколівщини («Корнило»).

Народився 10 жовтня 1924 року в м. Сколе. Син Миколи і Ганни, брат Михайла Вільшинського - керівника СБ ОУН Сколівського району («Карпатський»). Член «Юнацтва» ОУН з 1938 р. Районний провідник «Юнацтва» ОУН Сколівщини. 17 серпня 1943 р. гітлерівці разом з власівцями заарештували його в Скольому і конвоювали до тюрми в Стрий. Він вискочив з потяга і втікав, але між селами Грабівці та Завадів власівські посіпаки його наздогнали й замордували на полі.