Любомир Ігорович КУЗЬМІН

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 479 від 22 серпня 2014 р.   (посмертно).

Любомир Ігорович КУЗЬМІН - борець за незалежність та волю нашої держави, військовослужбовець Збройних Сил України.

Народився 28 серпня 1990 року у селищі Славське. Ріс та виховувався старанним хлопчиною разом з братами Іваном, Романом та Павлом у багатодітній сім’ї Ігоря та Оксани Кузьміних. У 2007 році закінчив Славську загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня. 6 жовтня 2008 року був призваний на службу у Збройні Сили України. 6 жовтня 2009 року звільнений у запас. Мріючи будувати достойне майбутнє, Любомир одружився. Разом з дружиною Оксаною виховували сина Артема. Проте мирні плани молодої сім’ї перекреслила війна. Любомир вдруге був призваний на службу у Збройні Сили України. У складі І батальйону окремої механізованої бригади Сухопутних військ України, яка дислокувалася у Володимирі-Волинському, старший солдат-водій санітарного автомобіля Любомир Кузьмін був направлений у зону проведення Антитерористичної операції на Сході України захищати незалежність і територіальну цілісність нашої країни. 22 травня у підступному бою під Волновахою на Донеччині ворожа куля терориста обірвала життя молодого славчанина.

27 травня 2014 року нашого славного краянина, героїчного сина українського народу Любомира Кузьміна поховано на славському кладовищі, де неподалік височіє Пантеон памяті воїнів УПА, мирних мешканців нашого краю, замордованих та вбитих енкавеесівцями.