Михайло Іванович Ферцак

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 800 від 08.08. 2019 р.

Михайло Іванович Ферцак - заслужений працівник культури України, багатолітній працівник культосвітньої сфери, колишній керівник відділу культури Сколівської РДА.

Народився 16 жовтня 1948 року у м. Хирів Старосамбірського району. Закінчив Самбірське культурно-освітнє училище (1975 р.). 1968 pp. — методист Сколівського районного будинку культури; 1970 р. — служба в армії; 1971 рр. — методист Сколівського РНД; 2000 p. — директор Сколівського РНД «Бескид»; 2000-2010 рр. — завідуючий, керівник відділу культури Сколівської райдержадміністрації. З 2010 року по даний час — методист фольклорного жанру районного народного дому «Бескид».

Михайло Іванович Ферцак - митець від Бога, невтомний працівник культури Сколівщини. Його ім’я відоме серед справжніх поціновувачів народної творчості та культурно-освітньої роботи в Україні і за її межами. Займаючись культурно-просвітницькою діяльністю, здійснює значний внесок у розвиток художньої самодіяльності району, збереження та розвиток народних самобутніх традицій бойківського краю, сприяє популяризації народної пісні серед населення. Указом Президента України Ферцаку Михайлу Івановичу присвоєно звання «Заслужений працівник культури України», отримав Ювілейну медаль з нагоди 10-річниці Незалежності України та за вагомий внесок у розбудову незалежної України, а також інші нагороди. Відомий широкій громадськості району своєю різноплановою культурно-освітньою діяльністю: автор Герба, Емблеми 600-річчя та Гімну м. Сколе. Ферцак Михайло Іванович приймає активну участь у громадському і політичному житті нашого міста. Є учасником церковного хору Різдва Пресвятої Богородиці м. Сколе.