Михайло Іванович ВАТАГОВИЧ

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 571 від 09.08. 2018 р.

Михайло Іванович ВАТАГОВИЧ - відомий меценат та інвестор у туристичній, будівельній, сільськогосподарській галузі, генеральний директор ДП «Плай».

Народився 31 липня 1960 року у с. Козьова Сколівського району. На території району ним збудовано один з найбільших та привабливих туристично-рекреаційних гірськолижних комплексів - «Плай» біля села Плав'є. На території об’єкту знаходяться церква святого Архистратига Михаїла, музей бойківської та гуцульської культур, СПА центр, спорткомплекс, конференц-зал, гірськолижні крісельні витяги, готелі. У селі Климець завершується будівництво сільськогосподарського комплексу «Плай» з повним циклом виробництва від вирощування тварин до виготовлення продукції за найкращими світовими технологіями.

М.Ватагович – відомий меценат. За його кошти збудовано клуб з бібліотекою у селі Климець, надано 1 млн гривень на добудову школи у селі Коростів, збудовано газогін Тухля – Тухолька. Надавав численні пожертви у грошовій, матеріальній та технічній формі для підтримки воїнів АТО. З його допомогою закуплено обладнання для Сколівської ЦРЛ, надано допомогу іншим установам та організаціям, місцевим сільським та релігійним громадам тощо.

З нагоди Дня Соборності України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю Президент України присвоїв Михайлу Ватаговичу почесні звання «Заслужений будівельник України» та нагородив Орденом "За заслуги" ІІ ступеня, з нагоди Дня Конституції України  - Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.