Михайло Миколайович УЛЬМЕР

Звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно рішенням Сколівської районної ради № 141 від 09 серпня 2016 р.

Михайло Миколайович УЛЬМЕР - капелан-волонтер українського війська, настоятель храму Архістратига Михаїла в м.Сколе.

Народився 18 листопада 1981 р. в селі Підгородці. В 2003 р. закінчив Київську духовну академію і семінарію. У 1991 році зареєстрував релігійну громаду в м. Сколе. Брав активну участь у Революції Гідності, де був призначений капеланом 38 сотні. Під час ворожої агресії Росії проти України одним із перших священиків відправився на передову капеланом-волонтером. За його участю та за підтримки громади району було доставлено на передову більше 15 позашляховиків та іншої військово-тактичної амуніції. Є капеланом-волонтером з матеріально-технічного забезпечення 24-ої ОМБР, 309-го батальйону ІСВ, 17-го ОМБТ та батальйону «Львів». Неодноразово відвідував Дебальцево, Попасну, Новотишківське та інші населені пункти, які часто знаходились під ворожим обстрілом. Отець Михайло отримав персональну подяку від Високопреосвященного Архієпископа Дрогобицько-Самбірського Київського Патріархату УПЦ Якова та від особового складу 14-ої ОМБР за активну душпастирську діяльність на сході України, спорудження каплички та богослужбові відправи, сумлінне виконання свого громадянського та християнського обов’язку.