Сторінка на стадії наповнення

Дата створення: 14:04 26.06.2020

З Днем державної служби

Дата створення: 12:33 23.06.2020

Шановні медичні працівники Сколівщини!

Дата створення: 01:26 20.06.2020

Шановні медичні працівники Сколівщини!   Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати Вам за щоденну виснажливу працю, невпинну боротьбу за здоров’я та життя людини. Немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика, проте медичну галузь по-різному оцінюють у суспільстві: від шанобливої вдячності до найжорсткішої критики. Проте, незважаючи ні на що, для лікаря понад усім стоїть пацієнт — його здоров’я і повноцінне життя. Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, Ви як істинні професіонали, як мовчазні ангели-охоронці завжди готові прийти на допомогу незнайомій людині, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям. У Ваших руках — складна і відповідальна справа. Сподіваємося, що Ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед Вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а Ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю суспільства. Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це — найголовніше. Сердечно бажаємо Вам та Вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків в ім’я України. Нехай благословенними будуть Ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло. Голова Сколівської районної ради М.РОМАНИШИН. Голова Сколівської райдержадміністрації Б.ЯНКО.

Дорогі краяни! Медичні працівники Сколівщини звертаються до Вас з проханням прийти до своїх сімейних лікарів всім особам, які знають, що контактували з хворими на COVID-19

Дата створення: 11:44 29.05.2020

Сколівська ЦРЛ  наголошує про РІЗКЕ ПОГІРШЕННЯ ЕПІД. СИТУАЦІЇ З КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ. В районі лабораторно підтверджено 5 хворих, де виставлено діагноз коронавірусна інфекція, з них один випадок закінчився летально. Одна хвора знаходиться на амбулаторному лікуванні, четверо знаходилося на стаціонарному лікуванні в обласних клінічних лікарнях, троє з них видужало, один випадок – закінчився смертельно. З підозрою на COVID-19 госпіталізована одна особа, двоє осіб очікують результатів ПЛР, хворі, які з соматичними захворюваннями госпіталізовані в КНП «Сколівська ЦРЛ» СРР ЛО.

25-26 квітня на Сколівщині оголошено Днями жалоби за загиблим військовослужбовцем

Дата створення: 12:38 24.04.2020

Відповідно до спільного розпорядження голови райдержадміністрації  від 24 квітня 2020 року №114 та  голови районної ради від 24 квітня   2020 року №14,  25-26 квітня 2020 року  на Сколівщині оголошено Днями  жалоби у зв’язку з  загибеллю 22 квітня  у районі проведення Операції Об’єднаних сил  військовослужбовця 128-ї окремої  гірсько-штурмової бригади, жителя смт.Славське Сколівського району, Андрія Альошина, 1987 року народження. На знак скорботи посадовим особам органів місцевого самоврядування, керівникам органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій всіх форм власності доручено приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях.

Вітання з Великодними Святами

Дата створення: 18:52 12.04.2020