Сторінка на стадії наповнення

Інформація про об'єкт оренди

Дата створення: 10:11 03.11.2020

23 серпня в м.Сколе відбудуться урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України

Дата створення: 08:10 21.08.2020

У неділю, 23 серпня,  о 10.30 год.  на майдані Незалежності м.Сколе відбудуться урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України. Зокрема:  - освячення та  підняття Державного Прапора України;  - Молебень за Україну;  - патріотичне віче та вручення нагород «Почесний громадянин Сколівського району»;  -   покладання квітів до пам’ятника Провідникові ОУН-УПА  Степану Бандері,  до  могили  воїнів ОУН-УПА в урочищі Альтана, до могили Героя України  Олега Ушневича, до пам’ятника Великому Кобзарю  Тарасові Шевченку, до Пам’ятника Борцям за волю України.   Просимо учасників  урочистостей дотримуватись  соціальної дистанції та маскового режиму.