23 серпня в м.Сколе відбудуться урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України

У неділю, 23 серпня,  о 10.30 год.  на майдані Незалежності м.Сколе відбудуться урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці Незалежності України.

Зокрема:

- освячення та  підняття Державного Прапора України;

- Молебень за Україну;

- патріотичне віче та вручення нагород «Почесний громадянин Сколівського району»;

-   покладання квітів до пам’ятника Провідникові ОУН-УПА  Степану Бандері,  до  могили  воїнів ОУН-УПА в урочищі Альтана, до могили Героя України  Олега Ушневича, до пам’ятника Великому Кобзарю  Тарасові Шевченку, до Пам’ятника Борцям за волю України.

Просимо учасників  урочистостей дотримуватись  соціальної дистанції та маскового режиму.