25 червня  поточного року відбудеться XLI-а  сесія Сколівської районної ради

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

25 червня  поточного року відбудеться XLI-а  сесія Сколівської районної ради з наступним порядком денним:

1. Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються КНП ”Сколівська ЦРЛ” СРР ЛО.
  2. Про внесення змін до рішення Сколівської районної ради № 935 від 13.02.2020 року ”Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району адмінбудинку та гаражу Сколівської районної державної адміністрації”.
  3. Про звільнення від орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району.
  4. Про погодження кандидатури на посаду директора Нижньосиньовидненської ЗОШ І-ІІ ступенів.
  5. Про погодження кандидатури на посаду директора Орівського ЗЗСО І-ІІI рівнів.
  6. Різне.

Сесія розпочне свою роботу о 11.00 год. в сесійному залі райдержадміністрації.

Голова районної ради                             М.Романишин