Оренда нежитлового приміщення

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Сколівська районна рада має намір здати в оренду нежитлове приміщення площею 22,5 м.кв., яке знаходиться на 1-му поверсі основного корпусу комунального некомерційного підприємства «Сколівська ЦРЛ» Сколівської районної ради Львівської області за адресою: вул. Героя Олега Ушневича, 29, м. Сколе, Сколівський район, Львівська область».

Мета використання приміщення: розміщення суб’єктів господарювання, що провадять господарську діяльність з медичної практики.

Термін приймання заяв про оренду нежитлового приміщення становить 10 робочих днів з дня оприлюднення цього оголошення.

Заяви про оренду вищевказаного приміщення приймаються за адресою: м. Сколе, м-н Незалежності,1 Сколівська районна рада, тел.:2-13-34.

Отримати додаткову інформацію про об’єкт можна за адресою: м. Сколе, м-н Незалежності,1 каб.23, Сколівська районна рада, тел.: 2-13-34.