Сколівською районною радою прийнято рішення № 789 від 30.05.2019 р. «Про оголошення конкурсного відбору» на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Сколівська центральна районна лікарня» Сколівської районної ради Львівської області.

Відповідно до вказаного рішення Сколівська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на  посаду директора комунального некомерційного підприємства «Сколівська центральна районна лікарня» Сколівської районної ради Львівської області.

До складу конкурсної комісії включаються по 3 (три) представники:

- органу управління (Сколівська районна рада);

- трудового колективу, обрані на загальних зборах трудового колективу, громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції та антикорупційної діяльності за умови реєстрації громадського об’єднання не менш як за два роки до дати оприлюднення оголошення.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята у встановленому законом порядку;

накладання адміністративного  стягнення за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- має конфлікт інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подавати в Сколівську районну раду за адресою: м-н Незалежності, 1, м. Сколе, Львівська область, 82600 до 25.06.2019 р. включно разом з відповідними документами, що підтверджують повноваження представників для участі у конкурсній комісії.

У разі надходження пропозицій від 4 (чотирьох) і більше громадських об’єднань, представники до складу конкурсної комісії будуть вибиратися комісією (радою), утвореною з представників громадськості, з метою забезпечення вимог Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094.