Сколівська районна рада

Інформація про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації комунальної власності Сколівської районної ради

Інформація про об’єкт приватизації:

КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі UA-AR-P-2018-08-07-000009-2

 

Адреса об’єкта: Львівська область, Сколівський район, м.Сколе, м-н.Незалежності, 1.

Найменування об’єкта: легковий універсал CHEVROLET TACUMA

Опис об’єкта:  Згідно Акту технічного стану транспортного засобу від 14.02.2018 року встановлено наступне: кузов - дах, задні та передні крила, кришка багажника, капот частково пошкодженні корозією, наявні пошкодження лакофарбового покриття по всьому кузові автомобіля, пороги та арки задніх крил внаслідок корозії прогнили, наявні діри; двигун потребує капітального ремонту, паливний бак пошкоджений корозією, АКПП потребує капітального ремонту, права піввісь та щеплення потребують заміни; ходова частина - потребують заміни задні та передні стійки, опорні підшипники, салінблоки. На передніх та задніх підвісках послаблені пружини; гальма - головний циліндр, вакуумний підсилювач та передні супорти потребують заміни, не працює АБС; потребує заміни акумуляторна батарея, передня  ліва фара, не працюють протитуманні арита, кондиціонер, виявлені пошкодження ізоляції електропроводки; автошини – граничне зношення двох коліс, пошкодження дисків; механізми електропідіймачів скла дверей несправні.

Автомобіль потребує проведення капітального ремонту.

 

Балансоутримувач:Сколівська районна рада

 

Адреса балансоутримувача: 82600, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе, м-н.Незалежності,1

 

Телефон балансоутримувача: (03251) 2-13-34

 

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 25554596

 

Електронна адреса: rairada_s@ukr.net

 

Інформація про електронний аукціон та інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

 

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

 

Дата та час проведення аукціону з умовами: 11 вересня 2018 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09−00 до 18−00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19−30 до 20−30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16−15 до 16−45 години дня проведення електронного аукціону.

 

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна автомобіля CHEVROLET TAСUMA (без ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами:  40687,00грн  (сорок тисяч шістсот вісімдесят сім) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску: 4068,7грн. без ПДВ.

Стартова ціна автомобіля CHEVROLET TAСUMA (без ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 20343,5грн. (двадцять тисяч триста сорок три) гривень 50 копійок.

Розмір гарантійного внеску: 2034, 35грн. без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта CHEVROLET TAСUMA (без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 20343,5грн. (двадцять тисяч триста сорок три) гривень 50 копійок.

Розмір гарантійного внеску: 2034, 35 грн. без ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску: 744.6 грн. з ПДВ

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

20 календарних днів від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

Крок аукціону на аукціоні з умовами автомобіля CHEVROLET TAСUMA: 406,87грн  (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій автомобіля CHEVROLET TAСUMA: 203,4 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій становить 2 кроки.

Умови продажу об’єктів приватизації:

Відшкодування вартості незалежної оцінки автомобіля.

 

3. Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Сколівської районної ради (балансоутримувач) годину огляду об’єкта за телефоном: (03251) 2-13-34 з 1000 до 1700у робочі дні.

 

Адреса балансоутримувача (Сколівська районна рада) 82600, Львівська область, Сколівський район, м.Сколе, м-н. Незалежності,1

 

Електронна адреса: rairada_s@ukr.net

 

4. Організатор аукціону: Сколівська районна рада Сколівського району Львівської області (код за ЄДРПОУ 25554596).

Адреса: Львівська область, Сколівський район, м.Сколе, м-н.Незалежності,1, rairada_s@ukr.net

Контактний тел. (03251) 2-13-34 з 1000 до 1700 у робочі дні.

Заступник голови Сколівської районної ради Ю.Допілко

Рішення ХХУІ сесії УІІ скликання Сколівської районної ради №586 від 09.08.2018р. «Про затвердження протоколу засідання тимчасової аукціонної комісії Сколівської районної ради для  продажу автомобілів ВАЗ 21120 та CHEVROLET TACUMA від 08.08.2018р.»

 

 5.  Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці - нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

 Переможець електронного аукціону:

підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою;

укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на п/р № 31554212433476 в ГУДКСУ у Львівській області, МФО 825014, код отримувача коштів 25554596 ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до  статті 29  Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

 Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок № 37323018033476 в ГУДКСУ у Львівській області, МФО 825014, код отримувача коштів 25554596, суми реєстраційних внесків, сплачені учасниками аукціону протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

 Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок р № 37323018033476 в ГУДКСУ у Львівській області, МФО 825014, код отримувача коштів 25554596, суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

6. Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви  на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

- інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

- остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

(Посилання на перелік авторизованих майданчиків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2)

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Рішення ХХУІ сесії УІІ скликання Сколівської районної ради №586 від 09.08.2018р. «Про затвердження протоколу засідання тимчасової аукціонної комісії Сколівської районної ради для  продажу автомобілів ВАЗ 21120 та CHEVROLET TACUMA від 08.08.2018р.»

 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

 

 

Секретар тимчасової

аукціонної комісії                                                                             А.Бутчак

 « повернутися до списку оголошень