Сколівська районна рада

З Днем державної служби

Шановні працівники органів державної служби Сколівщини!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби!

Ефективна робота державних інституцій, довіра до влади починається з кожного її працівника, який вирішує повсякденні проблеми людини. Саме тому законодавством покладено на службовців органів влади відповідальні завдання. Особливо у нинішній непростий час суспільство, як і кожен мешканець нашого краю, чекають від державних службовців допомоги, підтримки, розуміння, вашої компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи, вирішення їх проблем.

Тож нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, а ретельність та наполегливість у вирішенні завдань і надалі будуть надійним підґрунтям вашої ефективної та важливої роботи задля суспільства та захисту прав і свобод кожного громадянина нашої держави.

Хай ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави! Бажаємо вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності від людей!

З повагою -

голова Сколівської районної ради Микола Романишин

голова Сколівської райдержадміністрації Богдан Янко« повернутися до списку оголошень