25-26 квітня на Сколівщині оголошено Днями жалоби за загиблим військовослужбовцем

Відповідно до спільного розпорядження голови райдержадміністрації  від 24 квітня 2020 року №114 та  голови районної ради від 24 квітня   2020 року №14,  25-26 квітня 2020 року  на Сколівщині оголошено Днями  жалоби у зв’язку з  загибеллю 22 квітня  у районі проведення Операції Об’єднаних сил  військовослужбовця 128-ї окремої  гірсько-штурмової бригади, жителя смт.Славське Сколівського району, Андрія Альошина, 1987 року народження. На знак скорботи посадовим особам органів місцевого самоврядування, керівникам органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій всіх форм власності доручено приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях.

Вічна пам'ять Герою!