Оголошення про наміри

Сколівська районна рада має намір здати в оренду нежитлові приміщення, а саме:

- частина нежитлового приміщення лікарської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Плав'я площею 14 м2, що знаходиться за адресою: с. Плав'я, Сколівський район, Львівська область.

Мета використання приміщення: розміщення суб’єктів господарювання, що провадять господарську діяльність з медичної практики.

- частина нежитлового приміщення центральної районної бібліотеки (зал для проведення вечорів відпочинку молоді) пл. 171,22 м2, що знаходиться за адресою: вул. Д. Галицького, 54, м. Сколе, Львівська область.

Мета використання приміщення: організація заходів духовного та культурного виховання молоді.

Термін приймання заяв про оренду нежитлових приміщень становить 10 робочих днів з дня оприлюднення цього оголошення.

Заяви про оренду вищевказаних приміщень приймаються за адресою: м.Сколе, м-н. Незалежності, 1 Сколівська районна рада, тел.: 2-13-34.

Отримати додаткову інформацію про об’єкти можна за адресою: м.Сколе, м-н.Незалежності, 1 каб. 23, Сколівська районна рада, тел.: 2-13-34.