15 ВЕРЕСНЯ Ц.Р. У М.СКОЛЕ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "МИСЛИВСЬКА ВАТРА"

15 вересня у м. Сколе на території ландшафтного парку палацу баронів Гределів відбудеться міжнародний фестиваль «Мисливська ватра».
Захід проводиться відповідно до проекту «Відновлення окремих елементів ландшафтного парку палацу Гределів у м. Сколе та проведення міжнародного фестивалю «Мисливська ватра» в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”.

Проект  реалізується також за підтримки Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Сколівської районної ради, Сколівської райдержадміністрації. Організаторами та партнерами проекту також є громадські організації "Сколівщина" та «Природа», Національний природний парк «Сколівські Бескиди», державні та комунальні лісогосподарські підприємства району.

Мета проекту: використання наявних ресурсів культурної спадщини в м. Сколе для розвитку туризму, привернення уваги вітчизняних та зарубіжних інвесторів для залучення коштів на реставрацію палацу Гределів та відновлення ландшафтного парку з метою створення у м. Сколе «Європейського центру розвитку туризму, професійної освіти та рекреації ім. Миколи Коперника» та музею мисливства.

Програма фестивалю:

• Молебень за Україну, всіх мисливців та їх святого покровителя, захисника міста Сколе архангела Михаїла,
  • Освячення штандартів мисливських колективів,
  • Урочиста хода учасників фестивалю через Сколе до палацу Гределів,
  • Урочисте відкриття фестивалю та святкування дня  працівника лісового господарства (святкові привітання від Владики Самбірсько-Дрогобицької єпархії, представників влади, закордонних та українських делегацій).
  • Вручення нагород працівникам лісового господарства,
  • Конкурс мисливських колективів (експозиція,  мисливська страва,  пісня, розповідь мисливської бувальщини, стрільба з пневматичної гвинтівки,  імітація голосу оленя благородного, виводка собак мисливських порід тощо),
  • Виступи фольк гурту «Фіглярі», дуету «Голос із серця Карпат», Володимира Пителя, фольклорних колективів району та області,
  • Запалення «Мисливської ватри»
  •  Виступ гурту «Цвіт кульбаби».

На території працюватимуть локації з розвагами для дітей, виставкою сувенірів, мисливських трофеїв, творів фотохудожників, пейзажистів, різьбярів по дереву, майстрів з виготовлення скульптур з дерева бензопилами, мисливські, промислові та продуктові магазини, бойківська кухня тощо.

Відбудеться презентація книги «Мисливська атлантидальвівських Карпат».

Початок заходів 0 10:00 год. у церкві Різдва Богородиці м.Сколе.