Проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Сколівська районна стоматологічна поліклініка» Сколівської районної ради Львівської області

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

про проведення конкурсу

на посаду директора комунального некомерційного підприємства

«Сколівська районна стоматологічна поліклініка»

Сколівської районної ради Львівської області

Сколівська районна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Сколівська районна стоматологічна поліклініка» Сколівської районної ради Львівської області».

Правові підстави проведення конкурсу: Постанова Кабінету Міністрів України № 1094 від 27.12.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»; рішення XXIХ сесії VII скликання Сколівської районної ради № 710 від 20.12.2018 р. «Про оголошення конкурсного відбору»; розпорядження голови Сколівської районної ради № 5 від 25.01.2018 р. «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Сколівська районна стоматологічна поліклініка» Сколівської районної ради Львівської області».

Назва установи : Комунальне некомерційне підприємство «Сколівська районна стоматологічна поліклініка» Сколівської районної ради Львівської області».

Місце знаходження: 82600  м-н.Незалежності,10 м. Сколе Львівської області.

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності підприємства: орієнтовно 474 тис. грн на рік.

Основні напрями діяльності, структура підприємства зазначені в Статуті комунального некомерційного підприємства «Сколівська районна стоматологічна поліклініка» Сколівської районної ради Львівської області».

Умови оплати праці директора комунального некомерційного підприємства «Сколівська районна стоматологічна поліклініка» Сколівської районної ради Львівської області» визначаються відповідно до штатного розпису.

Істотні умови контракту: умови матеріального забезпечення, відповідальність сторін, розв’язання спорів, внесення змін і доповнень до контракту, строк його дії.

Назва вакантної посади: директор комунального некомерційного підприємства «Сколівська районна стоматологічна поліклініка» Сколівської районної ради Львівської області».

Кваліфікаційні вимоги:

- повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком «медицина»;

• стаж роботи не менше 5 років;
  • громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства;
  • володіння сучасними засобами комунікацій та зв’язку;
  • високі моральні, ділові, професійні та організаторські здібності.

Перелік документів, що подаються на участь у конкурсі:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком №1 до Постанови Кабінету Міністрів України № 1094 від 27.12.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»;

- автобіографію;

- резюме;

- копію документа про освіту, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, що підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам;

- копію трудової книжки, що підтверджує досвід роботи;

- згоду на обробку персональних даних за формою згідно з додатком № 2 до Постанови Кабінету Міністрів України № 1094 від 27.12.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»;

- довідку МВС про відсутність судимості;

- медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

- попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України № 1094 від 27.12.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»;

- заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів за формою згідно з додатком № 4 до Постанови Кабінету Міністрів України № 1094 від 27.12.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я»;

- конкурсну пропозицію щодо плану діяльності підприємства обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій і електронній формі;

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Прийняття заяв і доданих до них документів від претендентів на участь у конкурсі здійснюється у строк не більше 14 (чотирнадцять) календарних днів після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Сколівської районної ради.

Заява про участь у конкурсі подається особисто претендентом на зайняття посади директора, інші необхідні документи подаються в запечатаному вигляді особисто або надсилаються поштою з 29.01.2019р. по 14.02.2019р. включно за адресою: 82600, м-н Незалежності,1 м. Сколе Львівської області, районна рада (кабінет №16).

Електронна адреса: rairada_s@ukr.net

Телефон  для довідок: (03-251) 2-16-85

Орієнтовна дата проведення конкурсу – 19.02.2019 р.

Місце проведення – Сколівська районна рада, м. Сколе, м-н Незалежності, 1.

Розпорядження голови Сколівської районної ради № 5 від 25.01.2019 р. "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Сколівська районна стоматологічна поліклініка»

Статут комунального некомерційного  підприємства «Сколівська районна стоматологічна поліклініка»