Сколівська районна рада
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

Дата створення: 15:46 18.06.2020

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні в середу, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження.  Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, зокрема, зазначив, що за сім останніх днів на коронавірус в Україні захворіли 4853 людини, що є найбільшим показником за весь час пандемії в Україні. 

На г.Ключ вшанували пам'ять Українських Січових Стрільців

Дата створення: 14:40 09.06.2020

В понеділок, 08 червня,  відбулось сходження на г.Ключ (с.Труханів) з нагоди відзначення  106-ї річниці  героїчних боїв Українських Січових Стрільців із російськими окупантами. Голова районної ради Микола Романишин  та перший заступник голови  райдержадміністрації Роман Знак віддали шану Українським Січовим Стрільцям  на г.Ключ,  поклавши квіти  до місця їх вічного  спочинку.  Світлу пам'ять січовиків вшановано  хвилиною мовчання. Священнослужителі відслужили за полеглими Українськими Січовими Стрільцями поминальну панахиду.

Сколівська лікарня оновлюється

Дата створення: 17:21 30.05.2020

У середу, 27 травня, відбулося відкриття та освячення оновленого приміщення реанімаційного відділення КНП «Сколівська ЦРЛ» СРР ЛО. Примітно, що роботи над об’єктом з кошторисом близько мільйона гривень відбулися у досить нелегкий для гірського району та й для держави в цілому час. Очолив урочисту церемонію місцевий священник о. Володимир Мисів. Вона пройшла за участі голів Сколівської районної ради Миколи Романишина та Сколівської райдержадміністрації Богдана Янка, директора Сколівської ЦРЛ Олега Андрусишина, завідувача реанімаційним відділенням цієї установи Наталії Козак, медичних працівників, а також керівника підрядної організації Андрія Пенара.

Уряд затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області

Дата створення: 12:08 28.05.2020

Відповідне розпорядження прийняли 27 травня на засіданні Кабінету Міністрів України. Перспективним планом охоплено 100% території області. «Львівською ОДА подано перспективний план розвитку на розгляд Кабміну 16 березня. У нашій пропозиції враховані ті численні консультації, які були проведені, у тому числі з експертами Мінрегіону. На основі проведених слухань і консультацій Мурованська ОТГ та Сокільницька ОТГ були додатково внесені у перспективний план», - наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Реєстр нерухомих пам'яток Сколівщини

Дата створення: 20:30 23.05.2020

Державний реєстр нерухомих пам'яток України перебуває у стадії формування і нині включає 4719 пам'яток, з яких 891 – національного значення, а 3828 – місцевого значення. Пам'ятки національного значенні внесені до Реєстру двома постановами Кабінету Міністрів України:від 3 вересня 2009 р. № 928 «Про занесення об'єктів культурної спадщини національного значення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України» (744 пам'ятки);від 10 жовтня 2012 р. № 929 «Про внесення об'єктів культурної спадщини національного значення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України» (147 пам'яток).