Сколівська районна рада
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Уряд запровадив карантин вихідного дня

Дата створення: 08:04 13.11.2020

В Україні запровадили карантин вихідного дня. Тепер у  суботу та неділю працюватимуть лише аптеки, продуктові магазини та АЗС. Громадський транспорт також курсуватиме. Обмеження почнуть діяти уже 14 листопада і триватимуть до 30 листопада – три вікенди. Таке рішення ухвалили на засіданні Кабміну у середу, 11 листопада. Що працюватиме у суботу та неділю:

З понеділка в області діятиме нове епідемічне зонування: Сколівщина в "зеленій" зоні

Дата створення: 13:21 19.09.2020

Від понеділка, 21 вересня, діятиме нове епідемічне зонування. Відповідне рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 було затверджено на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 18 вересня.

16 вересня в області звучатимуть сирени

Дата створення: 09:23 15.09.2020

16 вересня буде проводитись перевірка технічних засобів оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен та доведенням сигналів цивільного захисту. Для оповіщення населення області під час централізованого включення електросирен протягом п’яти хвилин у період з 14:50 до 14:55 год. 16 вересня 2020 року буде транслюватись відповідне повідомлення через засоби обласного теле- та радіомовлення (телевізійний канал Львів UA: Суспільне мовлення в цифровій мережі, телевізійний канал Перший Західний, проводова радіомережа та ефірне ФМ радіо  “Львівське радіо” на частоті 103,3 МГц). У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.

Державна комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки: Сколівський район у "жовтій" зоні

Дата створення: 10:12 12.09.2020

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Відтак, на всій території Львівської області, із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні, карантин у зв’язку з поширенням COVID-19  діє до 31 жовтня 2020 року. Новий розподіл почне діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

У суботу на Львівщині стартував виборчий процес місцевих виборів 25 жовтня

Дата створення: 08:45 08.09.2020

5 вересня в Україні і, зокрема, на Львівщині розпочався виборчий процес місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. Відповідну постанову 30 серпня прийняла Центральна виборча комісія. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Зоряна Павлів.  За її словами, на території області обиратимуть депутатів до міських, селищних і сільських рад 73 об’єднаних територіальних громад, до семи районних рад і Львівської обласної ради. Відтак, до неділі, 6 вересня включно, відповідні територіальні виборчі комісії утворили багатомандатні виборчі округи з виборів депутатів сільських, селищних, міських рад (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч).

Новий міст у селі Крушельниця відкриють для проїзду до кінця року

Дата створення: 08:43 08.09.2020

У селі Крушельниця на Сколівщині тривають роботи з будівництва моста через річку Стрий на автомобільній дорозі Східниця - Верхнє Синьовидне. Попередній мостовий перехід зруйнували повені у 2008 році. “Вартість капітального ремонту моста становить 65,5 млн гривень. Його будівництво розпочали минулого року. Відтак, влаштували під’їзні шляхи до мостового переходу та змонтували верхні регеля несучих опор. На ці роботи витратили понад 3, 5 млн гривень. Цього року будівництво продовжили, з Державного дорожнього фонду виділили кошти у сумі 62 млн гривень”,  - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Діятиме нове епідемічне зонування

Дата створення: 07:55 07.09.2020

Нагадуємо, що від 7 вересня, діятиме нове епідемічне зонування. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.