Діятиме нове епідемічне зонування

Нагадуємо, що від 7 вересня, діятиме нове епідемічне зонування. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно з ним жодна з територій Львівщини не потрапила до червоної зони. До помаранчевої зони віднесли - міста Львів, Дрогобич та Самбір, Городоцький, Жовківський, Миколаївський, Перемишлянський та Пустомитівський райони Львівської області. Натомість міста Борислав, Моршин та Стрий, Бродівський, Буський, Дрогобицький, Жидачівський, Золочівський, Кам'янко-Бузький, Мостиський, Радехівський, Самбірський, Сколівський, Сокальський, Стрийський та Яворівський райони Львівщини потрапили до жовтої зони.

Детальніше про правила карантинних обмежень відповідно до кожного рівня епідемічної небезпеки в інфографіці.