Сколівська районна рада

У м.Сколе відкрито історико-краєзнавчий музей

Переглядів: 737

У свято Покрови, День козацтва, створення УПА та День Захисника України в місті Сколе урочисто відкрито історико-краєзнавчий музей  «Сколівщина».

Обряд благословення та освячення приміщення та експозицій музею відслужив  настоятель церкви Святого великомученика Пантелеймона, військовий капелан о.Володимир Борис.

Голова Сколівської районної ради Микола Романишин наголосив, що це надзвичайно важлива подія для всієї Сколівщини, до якої йшли багато років. Музей створено руками небайдужих людей, які вкладали у нього частинку своєї душі та історії краю. Від сьогодні молоді покоління вчитимуть історію за наочними прикладами бойківського життя та героїчного подвигу сколівчан, представлених в експозиціях, а туристи матимуть змогу глибше пізнати нашу культуру та побут. Велика частина експозицій представляє боротьбу бойків за свою державу, починаючи від січового стрілецтва. Одну з кумнат стилізовано під повстанську криївку. 

За вагомий особистий вклад у створення музею Подяку від голів Сколівської районної ради та райдержадміністрації вручено виконуючій обов'язки директора музею Тетяні Зінкевич.

 « повернутися до списку новин