Сколівська районна рада

Шановні жителі міста Сколе та Сколівського району!

Переглядів: 151

Медичні працівники КНП «Сколівська ЦРЛ» СРР ЛО інформують Вас про те, що захворюваність на коронавірусну інфекцію в районі залишається стабільною. На діагностиці знаходилося 2 особи, це жителі с.Труханів та с.Підгородці. За даними результатів ПЛР підозра на захворювання жителя с.Труханів знята, результат дослідження від’ємний. Жителька с.Підгородці госпіталізована і до даного часу знаходиться на діагностиці в Львівській обласній інфекційній лікарні, стан хворої задовільний, загрози для навколишніх не складає. Позитивний результат ПЛР у жителя с.Нижнє Синьовидне є повторним, це військовослужбовець, який протягом року не приїжджав по місцю прописки.

Медичні працівники вдячні жителям району за виконання вимог карантину, особливо у святкові дні. Ваше сумлінне старання самоізоляції і зменшення контакту дало позитивні результати щодо забезпечення стабільності епід. безпеки.

Медичні працівники вдячні за розуміння мінімального звертання за медичною допомогою в КНП «Сколівська ЦРЛ» СРР ЛО, що також забезпечує профілактику заносу коронавірусної інфекції в медичні установи та інфікування там хворих.

Просимо і надалі не впадати в паніку, не користуватися неправдивою інформацією, а дотримуватися вимог карантину. Найважливіше протягом травня витримати умови: не збиратися великими групами, дотримуватися соціальної дистанції 1,5-2 метри (це є відстань на яку вірус не може досягнути з місця виділення до місця другого ураження), дуже важливе носіння масок і правильне їх використання. Маска повинна закривати ніс і рот, вона не дозволяє виділятися збудникам в навколишнє середовище від хворої людини і таким чином захищає його від інфекційних збудників. Маску потрібно змінювати кожні 2 години і спалювати її. Не використовуйте одну маску довготривало, вона буде місцем збору інфекційних збудників, в т. ч. коронавірусу. Важлива чистота рук тому, що руками збудник з предметів навколишнього середовища (сумки, одяг,  дверні ручки, ручки в автомобілях і т.д.) заноситься до рота і очей, і таким чином заражається організм.

Нагадуємо про важливість дотримання загальної гігієни і чистоти вцілому, особливо, правильність обробки і миття столового посуду, білизни та загального прибирання житла. Вірус необхідно вимивати, знищувати способом дезінфекції.

Турбуючись за ваше здоров’я і правильне розуміння ситуації повторно нагадуємо Вам про важливість виконання тих заходів, які забезпечать знищення вірусу коронаінфекції в навколишньому середовищі і зменшать можливість зараження людей. Просимо Вашого розуміння для того, щоб закінчити епідемію з найменшими людськими втратами.

Медичні працівники також звертаються з проханням до жителів Сколівщини, які займаються зеленим туризмом з розумінням віднестися до прийому відпочиваючих, так як вони можуть занести коронавірусну інфекцію на територію району безконтрольно, а це може ускладнити епід. ситуацію в районі. Безпечність за здоров’я населення жителів району залишається за Вами, дорогі краяни все залежить від Вас.

Надіємось на взаєморозуміння і спільну працю.

Будьмо здорові.« повернутися до списку новин