НА СКОЛІВЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ ТА ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

В м.Сколе з нагоди Дня Гідності та Свободи вшанували память полеглого Героя України, Героя Небесної Сотні Олега Ушневича.Представники державних установ, організацій,  громадськість  та  учнівська молодь міста поклали квіти до місця його вічного спочинку.   В районному народному домі “Бескид” відбувся  показ документальної хроніки  подій Революції Гідності. Історичний екскурс  подіями  Революції Гідності 2013-2014 рр. провела  вчитель історії  Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Наталія Ткачик. Також учасники заходу  переглянули  документальний фільм «Майдан. Початок».

23 листопада відбулись заходи,  приурочені вшануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні.  Учасники художньої самодіяльності районного народного дому «Бескид» представили літературно-поетичну композицію  «Розп’ята душа на хресті всевишньої печалі». Поминальну панахиду за жертвами голодоморів та політичних репресій в Україні  відслужили  священнослужителі церков міста. Хвилиною мовчання  присутні вшанували пам'ять всіх  жертв  голодоморів та політичних репресій. Відтак учасники заходу  із запаленими  лампадками вирушили пам’ятною ходою  до площі Тараса  Шевченка, де біля  підніжжя  пам’ятника Великому Кобзарю виклали символічний хрест з лампадок, долучившись до Всеукраїнської акції «Засвіти свічку». Завершено  пам’ятний захід   спільною Молитвою за Україну.