Урочистості 14 жовтня на Сколівщині

14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, Сколівщина відзначатиме День захисника України, 77-у річницю створення Української Повстанської Армії та День українського козацтва.

Програма заходів:

10:00 год. -  збір учасників урочистостей на майдані  Незалежності м.Сколе, покладання  квітів до  підніжжя пам’ятника  Провіднику  ОУН Степану Бандері; пам’ятна хода та покладання квітів до могили  Героя Небесної Сотні  Олега Ушневича;

10:30 год. - традиційне сходження до меморіального комплексу воїнів ОУН-УПА на г.Альтана, покладання квітів, поминальна панахида, пам'ятне віче за участю  хорового колективу народного ансамблю пісні і танцю “Бойківщина”;

17:00 год. - святкові  заходи  біля статуї Пресвятої Діви Марії та ангелів (перехрестя вулиць Стуса та Гайдамацької м. Сколе): «О, Мати Божа! Ми  - Твої діти. Прийми нас, мати, під свій Покров….» (за ініціативи  районного об’єднання власників агроосель «Бойківська хата»).

З нагоди 1-ї річниці відкриття  Історико-краєзначного музею «Сколівщина» протягом 14 жовтня 2019 року  вхід у  Музей  безкоштовний.