Сколівська районна рада

Міжнародна конференція «ЄВРОПЕЙСЬКА СПІВПРАЦЯ: ЛЬВІВ –СКОЛЕ – БИДГОЩ. НАУКА – САМОВРЯДУВАННЯ – БІЗНЕС»

Переглядів: 686

5- 6 червня 2018 р. у Львові та Сколе відбулася ІІ міжнародна конференція «ЄВРОПЕЙСЬКА СПІВПРАЦЯ: ЛЬВІВ –СКОЛЕ – БИДГОЩ. НАУКА – САМОВРЯДУВАННЯ – БІЗНЕС».

Вітальними словами конференцію відкрили президент Університету економіки у м. Бидгощ (Польща), почесний консул України в Бидгощі професор Кшиштоф Сікора, радник з гуманітарних питань голови Сколівської районної ради Олексій Тренич.

Конференція стала важливим форумом для зустрічей представників науки, підприємців і представників органів місцевого самоврядування, пов’язаних з тематикою розвитку співпраці регіону Центрально-Східної Європи, зокрема Сколівщини.

Кшиштоф Сікора, Олексій Тренич, ректор Львівського інституту економіки і туризму, доктор технічних наук, професор Ігор Бочан, доктор економічних наук, декан факультету комп'ютерних наук Харківського національного університету радіоелектроніки професор Андрій Єрохін у своїх виступах вели мову про налагодження міжнародного співробітництва влади, науки, освіти, культури та бізнесу, використання європейського досвіду для налагодження спільної підприємницької діяльності, з метою покращення економічного, соціально-культурного рівня життя та підвищення туристичного іміджу Карпатського краю та Сколівщини зокрема на вітчизняному та європейському рівні, про виконання резолюції І конференції, яка відбулася у 2017 році.

Також відбулися зустрічі у форматі B-To-B.

Наступного дня конференція продовжила роботу у Народному домі «Бескид» в м.Сколе. Вітаючи присутніх, голова Сколівської районної ради Микола Романишин висловив сподівання, що започаткована Кшиштофом Сікорою ідея створенняу м. Сколе «Європейського центру розвитку туризму, рекреації та професійної освіти» на базі палацу баронів Гределів реалізується у недалекому майбутньому. Над вирішенням цього питання посилено працює і влада і науковці. Районною радою нещодавно укладено угоду з Інститутом народознавства НАН України про вивчення історико-культурної спадщини Сколівщини.,відповідно до якої щороку у районі працюватимуть наукові експедиції. Крім того громадські організації та наукові інституції залучаються до написання проектів на отримання грантів для реставрації палацу Гределів, проводяться промоційні заходи з метою привернути увагу потенційних інвесторів.

На конференції укладено угоду про співпрацю районної ради з Харківським національним університетом радіоелектроніки.

Відтак робота конференції продовжилася у форматі тематичних панелей:

Обмін досвідом органів місцевого самоврядування в контексті ідеї самоврядування в Європейському Союзі. Підприємництво та можливості для розвитку міжнародного бізнесу.

Застосування європейських стандартів в освіті польських та українських студентів. Управління культурною спадщиною.

Системи інформаційних технологій у туристичному бізнесі. Використання Центру в Сколе для навчання в кулінарній і туристичній сфері.« повернутися до списку новин