Сколівська районна рада
Сколівський район, Львівська область

Шановні сколівчани!

Переглядів: 96

Відомо, що у зв’язку з пандемією коронавірусу,  із-за кордону масово повертаються наші співгромадяни. Серед них - мешканці Сколівщини, рідні та близькі багатьох з нас.  Перетинаючи кордон, такі громадяни зобов'язуються дотримуватись карантинного режиму.

Четверо законослухняних жителів нашого міста, повернувшись з Польщі, добровільно звернулись з проханням  про медичний огляд до Львівської обласної інфекційної лікарні. Під час огляду та проведення лабораторних тестів ознак захворювання не виявили, обласні медики рекомендували їм самоізолюватися на 14 днів.

На даний час вони перебувають на самоізоляції, ретельно дотримуючись Рекомендацій Міністерства охорони здоров'я, під наглядом сімейного лікаря, щоденно інформуючи його про свій стан. Працівники Сколівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області проводять дезінфекцію в багатоквартирному житловому  будинку, де сколівчани перебувають на самоізоляції.

Шановні сколівчани! Самоізоляція осіб, які повернулись з інших країн - це  правильний і свідомий шлях запобігання поширенню вірусу.

Допомагаймо один одному пережити лихі часи – ліками, продуктами, засобами захисту та гігієни, просто добрим словом.  За важких реалій сьогодення залишаймося людьми!

« повернутися до списку новин