Сколівчани вшанували пам'ять Тараса Шевченка

9 березня в м.Сколе біля пам'ятника Тарасу Шевченку за участю громади міста та району, настоятелів церков Різдва Пресвятої Богородиці та  вмч. Пантелеймона відбувся Молебень за  мир та волю  на українській землі. З нагоди 204-ї річниці  від дня народження Тараса Шевченка прозвучали пісенні твори українського Пророка: «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий» та  «Думи мої» у виконанні  зведеного хору у складі народного ансамблю  пісні і танцю «Бойківщина»,  народного хору «Каменяр» с.Тухля, народного хору «Синьогора»  смт. Верхнє Синьовидне, викладачів   музичних шкіл та  працівників культури району,  церковних хорів м. Сколе, громадськості міста.   Виконували  пісенні твори геніального поета понад 200 учасників  художньої самодіяльності Сколівщини.