До відома мешканців Сколівщини! Відкрито гарячу лінію та організовано пункт збору товарів першої необхідності

Для допомоги соціально незахищеним мешканцям, які опинилися в кризовій ситуації (в тому числі одиноким матерям особам з інвалідністю, одиноким та одиноко проживаючим літнім людям, особам, які тимчасово опинилися без роботи тощо) у період ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, в  управлінні  соціального захисту населення Сколівської райдержадміністрації  запроваджено гарячу лінію «21733», керівник Барабаш Оксана Володимирівна (моб. 0999021138).  Також в районі організовано пункт збору продуктів тривалого зберігання, медичних засобів і засобів особистої гігієни для формування пакетів допомоги першої необхідності. Пункт прийому відкритий за адресою: м.Сколе, м-н Незалежності, 1. Відповідальні особи: Барабаш Оксана Володимирівна (моб. 0999021138), Кузейків Юрій Іванович (0962745563), Свистун Михайло Ілліч (0981782548).