З 1 квітня встановлено закінчення опалювального сезону для споживачів відділу освіти

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання постанови Кабінету  Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID -19»,  рішення №2 від 12.03.2020 р. позачергового засідання районної комісії з ТЕБ та НС та у зв'язку з продовженням терміну карантину,  розпорядженням  голови Сколівської райдержадміністрації від 30.03.2020 №90 встановлено  закінчення опалювального сезону 2019/20 років для споживачів відділу освіти Сколівської райдержадміністрації з 1 квітня 2020 року. Також керівникам інших бюджетних установ та організацій Сколівського району доручено  вжити заходи щодо економного використання теплової енергії на період проведення карантинних заходів.