Відбулась ХХІХ сесія районної ради

На ХХІХ  сесії Сколівської районної ради заслухано звіт голови Сколівської районної ради М.Романишина про роботу районної ради за 2018 рік та розглянуто питання життєдіяльності району. Зокрема, затверджено районний бюджету Сколівського району на  2019 рік,  районні програми,  внесено зміни до діючих галузевих програм та Статутів  комунальних установ; перетворено комунальний заклад Сколівської районної  ради «Сколівська центральна районна лікарня» та призначено  виконувача обов’язків головного лікаря О.Яремко, погоджено призначення на посаду директора історико-краєзнавчого музею «Сколівщина» Т.Зінкевич, затверджено Положення про порядок проведення конкурсу та  призначення  керівників комунальних закладів культури, позашкільної освіти у Сколівському районі тощо.