ЗАПРОШУЄМО НА ПАМ’ЯТНІ ЗАХОДИ ПРИУРОЧЕНІ ДНЮ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У середу, 20 лютого  2019 року,  в м. Сколе відбудуться пам’ятні заходи «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!», приурочені Дню Героїв Небесної Сотні:  о 14.00 год. –   покладання квітів та панахида  на могилі Героя України, Героя Небесної Сотні Олега Ушневича; о 15.00 год. – вечір-реквієм в РНД «Бескид». На виконання Указу Президента України від 11.02.2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України завтра, 20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.