Сколівська районна рада

У кожному районі та місті обласного значення запрацюють пункти збору речей для соціально уразливих категорій населення

Переглядів: 124

На Львівщині стартує процес формування запасу необхідних речей для людей, які опинились у складних обставинах в силу запровадження карантину. 

У кожному районі  та у кожному місті обласного значення буде облаштовано пункт прийому речей першої необхідності, які доставлятимуть тим, хто такої допомоги потребуватиме. «Перш за все будемо звертати свою увагу на самотніх людей похилого віку, одиноких матерів та людей з інвалідністю. Усі, хто потребує допомоги, мусять сигналізувати про це місцевій владі. Перелік таких осіб формуватимемо в міру надходження запитів. Зараз формуються пункти збору», - наголосив заступник директора департаменту соціального захисту Віктор Степанюк.

Підприємці, волонтери та просто небайдужі мешканці області можуть приносити ліки, засоби особистої гігієни та їжу, що не псується.

Окрім того, в кожному районі області та кожному місті обласного значення працюють гарячі лінії для людей, що опинилися в кризовій ситуації. Перелік гарячих ліній тут, перелік пунктів збору тут« повернутися до списку новин