На Сколівщині розпочато тестування на коронавірус

Сьогодні  на Сколівщині розпочалось тестування осіб, які повернулися із країн поширення COVID-19. Зокрема, мобільна група  у складі  лікаря-терапевта та  медичної сестри провела експрес-тестування на наявність гострого респіраторного COVID -19  18 жителів с.Підгородці та с.Крушельниця, які повернулися із-за кордону. Результати усіх вісімнадцяти  людей - негативні.

Зазначимо, що особами, яким проводиться тестування, вручається  пам’ятка про необхідність самоізоляції і роз’яснення щодо персональної відповідальності за її порушення.

Перелік осіб, які повернулися в Україну, сформовано департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації. Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів.