15 вересня ц.р. у м.Сколе відбудеться міжнародний фестиваль "Мисливська ватра"

У Сколівському районі реалізовується проект «Відновлення окремих елементів ландшафтного парку палацу Гределів у м. Сколе та проведення міжнародного фестивалю «Мисливська ватра» в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна”.

Відповідно до плану заходів  15 вересня ц.р. у м. Сколе на території ланшафтного парку баронів Гределів проводитиметься фестиваль «Мисливська  ватра».

Проект  реалізується за підтримки Львівської обласної ради, Львівської облдержадміністрації, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”.

Мета проекту: використання наявних ресурсів культурної спадщини в м. Сколе для розвитку туризму, привернення уваги вітчизняних та зарубіжних інвесторів для залучення коштів на реставрацію палацу Гределів та відновлення ландшафтного парку з метою створення у м. Сколе «Європейського центру розвитку туризму, професійної освіти та рекреації ім. Миколи Коперника» та музею мисливства.

Партнерами проекту, поданого на конкурс громадською організацією "Сколівщина", є Сколівська районна рада, Сколівська райдержадміністрація, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Національний природний парк «Сколівські Бескиди», лісогосподарські підприємства району, Громадська екологічна організація «Природа».

Початок заходів 0 10:00 год.