Сколівська районна рада
Сколівський район, Львівська область

Сколівська лікарня оновлюється

Переглядів: 451

У середу, 27 травня, відбулося відкриття та освячення оновленого приміщення реанімаційного відділення КНП «Сколівська ЦРЛ» СРР ЛО. Примітно, що роботи над об’єктом з кошторисом близько мільйона гривень відбулися у досить нелегкий для гірського району та й для держави в цілому час. Очолив урочисту церемонію місцевий священник о. Володимир Мисів. Вона пройшла за участі голів Сколівської районної ради Миколи Романишина та Сколівської райдержадміністрації Богдана Янка, директора Сколівської ЦРЛ Олега Андрусишина, завідувача реанімаційним відділенням цієї установи Наталії Козак, медичних працівників, а також керівника підрядної організації Андрія Пенара.

У своєму зверненні до присутніх духовний наставник акцентував увагу на тому, що, незважаючи на нелегкі (в епідеміологічному та економічному відношенні) часи, цей день є радісним. Бо, по-перше, ми навчилися цінувати працю медиків. А, по-друге, коли і для фахівців, і для пацієнтів створені комфортні умови, то процес одужання стає легшим.

Голова районної ради Микола Романишин наголосив на тому, що реалізація проєкту стала можливою завдяки зусиллям Львівської обласної ради щодо фінансування робіт, а також відзначив професійність місцевих медиків та побажав їм міцного здоров’я.

Голова райдержадміністрації Богдан Янко акцентував на важливості події для міста та району в цілому і зазначив, що це добре починання, яке буде продовжено.

Директор Сколівської ЦРЛ Олег Андрусишин подякував за співпрацю обласній та районній владі, а також підряднику і персоналу відділення за сумлінну працю та висловив упевненість, що оновлення районної лікарні триватиме й надалі. Слова подяки линули також із уст завідувача реанімаційним відділенням Наталії Козак та медичного директора Оксани Яремко.

На завершення о. Володимир Мисів подарував для оновленого відділення ікону трьох священномучеників — покровителів Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

журналіст Ігор ЛЕПЕЦЬКИЙ.

Фото автора.

« повернутися до списку новин