Ще 22 жителів Сколівщини протестували на COVID-19

На Сколівщині продовжується   тестування осіб, які повернулися із країн поширення COVID-19. Зокрема,  сьогодні, 2 квітня, мобільна група  у складі  сімейного лікаря  та двох медичних  сестер провела експрес-тестування на наявність гострого респіраторного  захворювання COVID -19  ще  22  жителів Сколівського району, які повернулися із-за кордону. Результати усіх протестованих  - негативні.  Зазначимо, що особами, яким проводиться тестування, вручається  пам’ятка про необхідність самоізоляції і роз’яснення щодо персональної відповідальності за її порушення.

Перелік осіб, які повернулися в Україну, сформовано департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації. Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів.