Відзначення ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТУРИЗМУ на СКОЛІВЩИНІ

У п’ятницю, 27 вересня, на гірськолижному  комплексі «Плай» (с.Плав’я)   об 11.00 год. розпочнеться ТУРИСТИЧНИЙ ФОРУМ за участю представників  влади, фахівців  у сфері туризму,  власників  зелених садиб, підприємців, представників громадськості та ЗМІ. У програмі Форуму вітання,  тематичні доповіді,  бойківське частування, дискусійна панель, прийняття резолюції, прес-брифінг. Зокрема,  буде представлено  та обговорено наступні питання:  перспективи  розвитку  туристичної галузі Сколівщини;  бальнеологія, wellness та курорти: перспективи Сколівщини;  розвиток  зеленого туризму й  бізнес-ідеї у сфері зеленого туризму;  прикладні аспекти впровадження комунікаційної політики туристичного регіону. Також команда учнів Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. презентуватиме «ПрофіГід» «ПрофіКемпу 2018» в категоріях: «Туристичний маршрут», «Гід-екскурсовод», «PR-кампанія ПрофіКемпу 2018», «Оригінальна сувенірна продукція».