Сколівська районна рада

На території Славської ОТГ працюватиме самостійний відділ поліції

Переглядів: 193

Славська об’єднана територіальна громада стала першою серед об’єднаних територіальних громад Львівщини, на території якої працюватиме самостійний відділ поліції. Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА. Зокрема, 10 квітня, підписано відповідний Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції у Львівській області та Славською селищною об’єднаною територіальною громадою.

Метою меморандуму є співпраця сторін на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території об’єднаної територіальної громади.

Як розповів голова Славської ОТГ Володимир Бега, разом з цим, на території Славської ОТГ встановлено 19 зовнішніх камер відеоспостереження, до яких має доступ районна поліція, що в комплексі дозволяє оперативно реагувати на правопорушення та злочини.

Зазначимо, Славське є відомим гірськолижним курортом, який відвідує приблизно 200 тис відпочивальників упродовж року. Одним із пріоритетних завдань розвитку курорту є питання безпеки громади та відпочивальників.« повернутися до списку новин