Проекти рішень ХХХІ сесії

Проект рішення " Про погодження отримання спеціального дозволу на користування надрами ТзОВ «НАФТО-ГАЗОВА-КОМПАНІЯ»

Проект рішення "Про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міста Сколівського району у комунальну власність  Крушельницької сільської ради документації з техніко-економічного обґрунтування «Мала ГЕС на ріці Бричка, Сколівського району»

Проект рішення "Про виконання районного бюджету Сколівського району за І квартал 2019 року"

Проект рішення "Про внесення змін в обсяг районного бюджету Сколівського району на 2019 рік"

Проект рішення "Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин у Сколівському районі на 2019 рік"

Проект рішення "Про внесення змін до рішення ХХХ сесії VІІ скликання №752 від 21.02. 2019р. «Про затвердження Переліку нерухомого  майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району, що може бути передано в оренду в 2019 році»

Проект рішення "Про договори на міжбюджетні трансферти"

Проект рішення "Про затвердження передавального акту КЗ СРР «Сколівська ЦРЛ»

Проект рішення "Про затвердження комплексної Програми інформаційно-аналітичної  роботи в інтересах органів державної влади  та управління, протидії проявам терористичного характеру на території Сколівського району Львівської області на 2019 рік"

Проект рішення "Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації"

Проект рішення "Про надання згоди на списання майна"

Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення центральної районної бібліотеки (зал для проведення вечорів відпочинку молоді) площею 171,22 м. кв., що знаходиться за адресою: вул. Д. Галицького, 54, м. Сколе, Львівська область"

Проект рішення "Про погодження кандидатури на посаду директора  Сколівської школи мистецтв Сколівської районної ради Львівської області"

Проект рішення "Про призначення головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Сколівська районна стоматологічна поліклініка» Сколівської районної ради Львівської області"

Проект рішення "Про Програму співфінансування проектів місцевого розвитку у Сколівському районі на 2019 рік" Проект Програми

Проект рішення "Про реорганізацію лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл Головецько та Плав’я в фельдшерсько-акушерські пункти"

Проект рішення "Про спрямування залишку коштів спеціального фонду районного бюджету, що склався  станом  на  01.01.2019 року  за рахунок надходження  коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва"

Проект рішення "Про спрямування залишку освітньої субвенції з державного бюджету, що склався станом на 1 січня 2019 року"

Проект рішення "Про стан дорожньої мережі та її утримання у весняно-літній період"

Проект рішення "Про уточнення районного бюджету Сколівського району на 2019 рік"

Проект рішення "Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії Сколівської районної ради №244 від 16.02.2017р. «Про затвердження списку присяжних для Сколівського районного суду Львівської області»

Проект рішення "Про затвердження Програми розвитку освіти Сколівщини на 2019 рік" Проект Програми