Проекти рішень ХХХІI сесії

Проект рішеня "Про інформацію щодо результатів діяльності Стрийської місцевої прокуратури на території Сколівського району"

Проект рішення "Про безоплатну передачу майна з балансу Сколівської районної ради на баланс комунального закладу Сколівської районної ради «Історико-краєзнавчий музей «Сколівщина»

Проект рішення "Про внесення змін в рішення сесії №16 від 25.11.2015р. «Про утворення постійних депутатських комісій»

Проект рішення "Про внесення змін до Програми розвитку освіти Сколівщини на 2019 рік"

Проект рішення "Про затвердження заходів з оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти району на 2019-2020 навчальний рік"

Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж с. Орявчик в натурі (на місцевості) на території Козівської сільської ради"

Проект рішення "Про стан надання земельних ділянок в районі учасникам бойових дій та учасникам АТО"

Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини смт В. Синьовидне площею 20 м. кв., що знаходиться за адресою: вул. Січових Стрільців, 61, смт В. Синьовидне, Сколівський район, Львівська область"

Проект рішення "Про погодження кандидатури на посаду директора  Сколівської школи мистецтв Сколівської районної ради Львівської області"

Проект рішення "Про стан боротьби зі злочинністю в районі "

Проект рішення "Про внесення змін в обсяг районного бюджету Сколівського району на 2019 рік" Додатки