Проекти рішень ХХХІIІ сесії

Проект рішення "Про виконання районного бюджету Сколівського району за І півріччя 2019 року"

Проект рішення "Про внесення змін в обсяг районного бюджету Сколівського району на 2019 рік" Додатки

Проект рішення "Про спрямування залишку освітньої субвенції з державного бюджету, що склався станом на 1 січня 2019 року" Додаток

Проект рішення "Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації"

Проект рішення "Про уточнення районного бюджету Сколівського району на 2019 рік" Додатки

Проект рішення "Про договори на міжбюджетні трансферти"

Проект рішення "Про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами Львівської області"

Проект рішення "Про внесення змін до Програми розвитку освіти Сколівщини на 2019 рік" Додаток

Проект рішення "Про надання дозволу відділу освіти Сколівської райдержадміністрації на списання автомобіля ГАЗ - 66 Завадківського ОНЗЗСО І-ІІІр."

Проект рішення "Про внесення змін в рішення сесії Сколівської районної ради №784  від 16.04.2019р. «Про надання одноразової матеріальної допомоги»

Проект рішення "Про внесення змін до рішення ХХХ сесії VІІ скликання №752 від 21.02. 2019р. «Про затвердження Переліку нерухомого  майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Сколівського району, що може бути передано в оренду в 2019 році»

Проект рішення "Про надання дозволу керівникам комунальних підприємств, установ, організацій Сколівської районної ради на укладення договорів оренди нерухомого майна на короткий термін"

Проект рішення "Про надання згоди ФОП Івашковичу Михайлу Івановичу на проведення капітального ремонту нежитлового приміщення КНП «Сколівська ЦРЛ» СРР ЛО площею 22,5 м2, що знаходиться за адресою: вул. Героя Олега Ушневича,  29 м.Сколе, Львівська область"

Проект рішення "Про призначення директора комунального некомерційного підприємства «Сколівська центральна районна лікарня» Сколівської районної ради Львівської області "

Проект рішення "Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сколівського району»

Проект рішення "Про реорганізацію Ямельницької ЗОШ І-ІІ ст."