Проекти рішень ХХVII сесії

Проект рішення "Про порядок денний  ХХVІІ сесії VІІ скликання"

Проект рішення "Про стан підготовки установ освіти району до роботи в 2018-2019 навчальному році"

Проект рішення "Про затвердження фактичної сітки закладів загальної середньої освіти І, ІІ, ІІІ рівнів на 2018-2019 навчальний рік"

Проект рішення "Про затвердження передавальних актів шкіл району"

Проект рішення "Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Сколівська районна стоматологічна поліклініка» Сколівської районної ради Львівської області"

Проект рішення "Про затвердження передавального акту"

Проект рішення "Про делегування представника від Сколівського району до складу Львівської госпітальної ради"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову оцінку земель за адресою: Верхнячківська сільська рада Сколівського району Львівської області, набувач права користування земельної  ділянки ТОВ «Атлас Глобал Енерджі», цільове призначення та вид використання земельної ділянки 14.01. Для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електростанції з необхідною інфраструктурою (проїзні дороги, повітряна лінія електропередачі та підземні кабельні електромережі, трансформаторні підстанції), кадастровий номер земельної ділянки №4624580400:02:000:0639, площею 0.8100га"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову оцінку земель за адресою: Верхнячківська сільська рада Сколівського району Львівської області, набувач права користування земельної  ділянки ТОВ «Атлас Глобал Енерджі», цільове призначення та вид використання земельної ділянки 14.01. Для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електростанції з необхідною інфраструктурою (проїзні дороги, повітряна лінія електропередачі та підземні кабельні електромережі, трансформаторні підстанції), кадастровий номер земельної ділянки №4624580400:02:000:0637, площею 1,0000га"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову оцінку земель за адресою: Верхнячківська сільська рада Сколівського району Львівської області, набувач права користування земельної  ділянки ТОВ «Атлас Глобал Енерджі», цільове призначення та вид використання земельної ділянки 14.01. Для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електростанції з необхідною інфраструктурою (проїзні дороги, повітряна лінія електропередачі та підземні кабельні електромережі, трансформаторні підстанції), кадастровий номер земельної ділянки №4624580400:02:000:0638, площею 1,0000га"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1.0000 га, що передається в користування ТзОВ «Фірма Т.С.Б.» для будівництва та облаштування поверхневого водозабору (Цільове призначення: 11.04 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури ( виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)) і розташовани на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за адресою: Львівська область, Сколівський район, Орівська сільська рада, урочище Гуральня кадастровий номер земельної ділянки 4624585200:04:000:0458"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову оцінку земель за адресою: Жупанівська сільська рада Сколівського району Львівської області, набувач права користування земельної  ділянки ТОВ «Атлас Глобал Енерджі», цільове призначення та вид використання земельної ділянки 14.01. Для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електростанції з необхідною інфраструктурою (проїзні дороги, повітряна лінія електропередачі та підземні кабельні електромережі, трансформаторні підстанції), кадастровий номер земельної ділянки №4624582000:02:000:0246, площею 1,0000га"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову оцінку земель за адресою: Жупанівська сільська рада Сколівського району Львівської області, набувач права користування земельної  ділянки ТОВ «Атлас Глобал Енерджі», цільове призначення та вид використання земельної ділянки 14.01. Для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування вітрової електростанції з необхідною інфраструктурою (проїзні дороги, повітряна лінія електропередачі та підземні кабельні електромережі, трансформаторні підстанції), кадастровий номер земельної ділянки №4624582000:02:000:0248, площею 1,0000га"